دفع سنگ کلیه بدون جراحی
معجونهایی برای دفع سنگ کلیه

این روش سالهای سال است که بارها تجربه شده و بسیار مؤثر بوده است .

بطوری که سنگ هائی به اندازه ده میلیمتر را با چند روز خوردن مداوم آن ،خُرد کرده و حتی سنگ های خاردار کلیه را به همین صورت خارج می سازد.

این معجون با کوچک کردن و ریز کردن سنگ در کلیه ها، آنها را بدون عمل جراحی یا سنگ شکن کم کم خارج می سازد.

این روش درمانی و چند روش دیگر به ترتیب اولویت و اهمیت و توصیه های لازم در سایت قرار داده می شود

روش اول :
مرحله اول:

خارخاسک ۲۰۰ گرم + دم گیلاس ۱۵۰ گرم + ناخنک(اکلیل الملک) ۱۵۰گرم :

همه را شسته و در یک و نیم لیتر (۶ لیوان) آب گذاشته و روی حرارت ملایم آنها را پخته و وقتی به حدود چهار لیوان آب رسید شعله را خاموش کرده و کنار می گذاریم تا دَم بِکشد و بعد از یک ساعت آن را تصویه و صاف کرده و در یخچال نگه داری کنید.

مرحله دوم:

ده گرم کاکُل ذرت(معادل یک کف دست نیم پُر) را در یک لیوان آب جوش مثل چای دم کنید(شعله حرارتی را موقع ریختن کاکل ذرت خاموش کنید).

مرحله سوم:

هر شش ساعت بین وعده های غذائی، نیم لیوان از این جوشانده را با نیم لیوان جوشانده تازه کاکل ذرت، ولرم(کمی گرم) کرده و با مقداری شکر یا نبات شیرین کرده و میل کنید.

روش دوم:

تُرب سیاه یک کیلوگرم خریده و بعد از تمییز کردن و شستن با آبمیوه گیری به اندازه یک استکان، آب آن را گرفته و با یک قاشق مرباخوری آبلیموی (تازه) و با یک قاشق مرباخوری عسل مخلوط کرده و در سه وعده، بین وعده های غذایی میل کنید.

روش سوم:

یک عدد تخم مرغ خانگی تازه(حتما تازه باشد) یا اگر تخم مرغی باشد که جوجه از آن خارج شده را در مقداری آب لیموی تازه گذاشته تا دیواره آن حل و بعد از جداکردن سفیده و زرده تخم مرغ آن را هر روز مصرف کنید.

می توانید قبل از اضافه کردن آب لیمو محتویات تخم مرغ را خالی کرده و پودر کنید و بعد از آن آب لیمو را اضافه کنید.این روش سوم برای بیمارانی که دارای معده ضعیف یا سنگ کلیه کلسیمی دارند توصیه نمی شود.

دو روش دیگر:

- یک لیوان آب هندوانه تاره + دو قاشق غذاخوری عسل به مدت یک هفته هر روز بعد از صبحانه نهار وشام بنوشید درمان خوبی برای سنک کلیه است.

- سی گرم عسل + ۲۰۰ گرم آب ترب سیاه و آب لیمو مخلوط کرده و به صورت شربت روزانه میل کنید

داروی خوبی برای سنک کلیه می باشد .

نکات لازم:

۱- اگر سنگ از کلیه ها خارج شده و در لوله حالب گیر کرده باشد یک لیوان برگ پنیرک(طُوله) را در دو لیوان آب پخته به اندازه نیم لیوان را با یک قاشق چایخوری آبلیمو مخلوط کرده در بین وعده های غذائی مصرف کنید.

۲- پهلوها را گرم نگه دارید(با پارچه ائی ببندید) و از قرار گرفتن در معرض بادهای سرد مثل کولر و… خودداری کنید.

منبع: هندبالیست

دکتر محسن وریانی، متخصص ارولوژی
آدرس: تهران، میدان توحید، ابتدای ستارخان، نبش کوثر یک