instagram
telegram
phone
اندامهای آمیزشی جنسی در مردان
اندامهای آمیزشی جنسی در مردان
24 جولای 2013
درمان ناتوانی جنسی
درمان ناتوانی جنسی
24 جولای 2013

اندازه آلت تناسلی مردان بر حسب سن

اندازه آلت تناسلی مردان بر حسب سن

اندازه آلت تناسلی مردان بر حسب سن

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

اندازه آلت تناسلی مردان بر حسب سن

اندازه آلت تناسلی مردان

 نداشتن آگاهي لازم از اندازه هاي استاندارد دستگاه تناسلي خارجي در مردان باعث ايجاد نگراني ها و بروز مشكلات مختلفي در كيفيت زندگي در اثر احساس عدم كفايت در زندگي زناشويي و يا برآورد نادرست از توانايي خود در توليد مثل مي گردد. حتي در جوامع غربي نيز ضرورت توجه به اين نگراني ها حس شده است به طوري كه در يك مقاله به نگراني شايع در مردان جوان از انداز ه هاي دستگاه تناسلي پرداخته شده و نويسندگان معتقدند كه بسيار زودتر از رسيدن به سن بلوغ، مردان اشاراتي در بارة كفايت اندازة آلت تناسلي خود مي شنوند كه مي تواند ايجاد نگراني كند. اين نگراني در اوايل جواني افزوده مي شود و ممكن است با درجات مختلفي در بزرگسالي نيز ادامه پيدا كند. در يك مطالعه عنوان مي شود كه تعداد مرداني كه با شكايت از كوچكي آلت برای درمان جراحي به كلينيك هاي آندرولوژي مراجعه مي كنند، در حال افزايش است. اما جالب است كه در اين مطالعه با توجه به نوموگرام، هيچ كدام از بيماران واقعاً داراي آلت كوتاه نبوده اند. تعداد پزشكان عمومي و يا متخصصان آندرولوژي و ارولوژي كه از سوي والدين و يا جوانان، در مورد اندازه هاي دستگاه تناسلي خود، مورد مشاوره قرار مي گيرند، كم نيستند. اما آنها براي تصميم گيري مجبور به استفاده از كتا ب هاي مرجع خارجي هستند. اندازه هاي دستگاه تناسلي خارجي مردان در اقوام و نژادهاي مختلف متفاوت است. اميدواري ديگر آن است كه مطالب این سایت به بسياري از جوانان ما كمك كند تا تحت تأثير اطلاعات غير واقعي و مبالغه آميز كه اكثراً به وسيلة اینترنت یا ماهواره كسب مي شود، قرار نگيرند و به اين ترتيب از بسياري از آثار سوء اين تبليغات شامل درمان هاي طبي و جراحي ها براي بزرگ سازي دستگاه تناسلي، جلوگيري شود.

 جراحی تغییر اندازه آلت تناسلی

شامل اعمال افزایش طول آلت تناسلی مردانه و همچنین اعمال افزایش قطر آلت تناسلی مردانه می باشد. باید توجه داشت که اکثر افراد مراجعه کننده خواهان انجام این اعمال، افراد نرمال بوده و نیازی به انجام این اعمال جراحی ندارند و پس از معاینه و اطمینان دادن به نرمال بودن دستگاه تناسلی خارجی مشکلشان برطرف می شود. اعمال جراحی تنها در افرادی که حقیقتاً اندازه آلت تناسلی کوچک دارند که عملاً باعث ناتوانی در انجام مقاربت شده است پس از انجام مشاوره روان پزشکی لازم، انجام خواهد شد. باید توجه داشت که داروها و وسایلی که احیاناً در فضای مجازی یا ماهواره ها تبلیغ می شوند هیچگونه تـأثیری در تغییر اندازه آلت تناسلی مردانه نداشته و گاهی باعث ایجاد مشکلات و عوارض شدیدی خواهد شد.

اعمال جراحی افزایش دهنده طول آلت تناسلی شامل اعمال آزاد کردن لیگمانهای آویزان کننده آلت همراه با استفاده از فلپ جهت پوشش پوستی، استفاده از سیاهرگ اندام تحتانی و پیوند آنها به آلت تناسلی مردانه جهت افزایش طول آن و سایر اعمال مشابه می باشد که پس از معاینه بیماران در صورت نیاز نوع عمل مشخص خواهد شد. گاهی پس از انجام این اعمال استفاده از وسایل مثل واکیوم جهت جلوگیری از بازگشت آلت به داخل لازم می شود.

اعمال جراحی افزایش دهنده قطر آلت شامل تزریق چربی به داخل آلت تناسلی، قراردادن پروتز یا گرافت های پوستی یا استفاده از پیوند سیاهرگ اندام تحتانی به آلت جهت افزایش قطر آلت تناسلی مردانه خواهد بود.

ظاهر کوچک آلت تناسلی در افراد چاق:

گاهی در کودکان و بالغین چاق به خصوص اگر ختنه با برداشت پوست زیاد صورت گرفته باشد، آلت تناسلی در چربی پایین شکم گیر کرده و مخفی می شود و ظاهر آلت بسیار کوچک به نظر میرسد، به شکلی که گاهی فقط سر آلت رؤیت میشود. در بسیاری از این موارد پس از ایجاد نعوظ آلت طول مناسب پیدا کرده و از چربی پایین شکم خارج می شود و فرد توانایی مقاربت مناسب را پیدا میکند. اما در مواردی که این بیماری موجب اختلال در مقاربت مناسب یا عوارض ادراری شده باشد، بایستی با انجام یک عمل جراحی نسبتاً ساده تصحیح شود. دراین عمل چربی های اضافه پایین شکم برداشته شده و فاشیاها به شکلی تثبیت می شوند که علاوه بر ایجاد ظاهر مناسب از جمع شدن مجدد چربی در مناطق مورد نظر پیشگیری شود.

اینکه آلت مردی کوچک است یا بزرگ مستقیما بر میگردد به مسابل ژنتیک.یعنی از همان اول که نطفه بسته شده این طور مقرر شده که در سن 22 سالگی اندازه آلت چقدر بشود. و هیچ ارتباطی هم به اندام فرد ندارد. یعنی ممکن است فردی اندام درشتی داشته باشد ولی آلت وی متناسب با اندام وی به نسبت بقیه هم سن و سالان او نباشد.

همان طوری که میدانید در آلت تناسلی هم مثل سایر اندام های بدن تمام اجزاء یک بافت معمولی وجود دارد.از عضلات گرفته تا اعصاب و عروق سیاهرگ و سرخرگ و…اگر قرار باشد که آلت بزرگ شود باید اینها هم بزرگ شوندچون در تمام قسمتهای آلت آن اجزا وجود دارند. اگر صحبت از بزرگ کردن عضلات سینه ورزشکاران با مواد شیمیایی و یا پماد های خاص میکنید…اونها صرفا عضلات سطحی را بطور کاذب بزرگ میکنند .در آلت چون از سیستم عروقی بسیار وسیعی برخوردار است و اساس کار طبیعی حرکات جنسی وابسته به این عروق است .هرگونه دستکاری آن منطقه بلاشک به عروق آن منطقه آسیب وارد میکند و ممکن است صدمات جبران ناپذیری هم ایجاد کند. در هیچ کتاب معتبری نشنیده و نخوانده ام که داروهایی بتوانند چنین کاری را انجام دهند چون اگر باشد که نیست اینها باید نه تنها عضلات را زیاد کنند بلکه عروق را هم افزایش دهند.اعصاب آن منطقه را هم افزایش دهند.طوری که اختلالی ایجاد نکنند. با هیچ استدلالی پذیرفتنی نیست.اگر بالفرض به دلایلی قصد انجام این کارها را داشته باشیم باید با روشهای میکروسکپی دانه دانه این عروق ریز و درشت را پیوند کرد.که تا بحال نه کسی این کار را انجام داده نه صحبتش برای آینده هست.

منبع : drjabbari و forum

دکتر محسن وریانی، متخصص ارولوژی
آدرس: تهران، میدان توحید، ابتدای ستارخان، نبش کوثر یکDid you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Buttonبا ما در تماس باشید