instagram
telegram
phone
تومور و سرطان غدد فوق کلیوی یا آدرنال:علائم و درمان
28 اکتبر 2019
داروی حل کننده سنگ کلیه : باز کردن مجاری ادراری با گیاهان
5 نوامبر 2019

بهترین متخصص اورولوژی: چطور بهترین متخصص ارولوژی را انتخاب کنیم؟

بهترین متخصص اورولوژی
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

اگر به یک لوله کش یا مکانیک نیاز داشته باشید ، مطمئناً به دنبال یک لوله کش یا مکانیک خوب می‌گردید. اما شاید به جز چند پرس و جوی کوتاه ، احتمالاً وقت زیادی را صرف پیدا کردن چنین شخصی نخواهید کرد. با این حال ، این مساله در مورد سایر تخصص‌ها صادق نیست.

ممکن است شما هم مثل بسیاری از بیمارانی که پزشک عمومی‌شان توصیه کرده به یک متخصص ارولوژی مراجعه کنند، به دنبال بهترین متخصص اورولوژی باشید. متخصصین ارولوژی به شما در تصمیم‌گیری‌های زیادی در مورد حفاظت از سلامت دستگاه ادراری یا معالجه بیماری‌ها، اختلالات یا مشکلات دستگاه ادراری کمک می‌کنند . اما چطور می‌توانید بهترین متخصص ارولوژی که برای مشکل شما مناسب باشد را پیدا کنید؟ در اینجا به چند نکته مهم اشاره می‌کنیم که خوب است آن‌ها را در ذهن نگه دارید.

هنگامی به دنبال یک پزشک خاص می‌گردید، باید برای این کار وقت بگذارید، باید مطمئن شوید که او می‌تواند خدمات مورد نیازتان را به شما ارائه دهد. این امر به ویژه برای پزشكانی كه ممکن است لازم باشد برای مدتی طولانی به آن‌ها مراجعه کنید ، بسیار مهم است. مراحل زیر به شما کمک می‌کنند تا بهترین متخصص ارولوژی مناسب خود را پیدا کنید:

چطور بهترین متخصص ارولوژی را انتخاب کنیم؟


از دیگران بپرسید

برای شروع از پزشک عمومی خود بخواهید فهرستی از متخصصین ارولوژی که می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید را در اختیار شما قرار دهد. برای این کار از خانواده، دوستان و سایر پزشکان نیز می‌توانید نظرخواهی کنید. بعد از اینکه لیست خود را محدود کردید، از یک ارولوژیست که به نظر می‌رسد به بهترین شکل ممکن می‌تواند به شما کمک کند، وقت بگیرید.

درباره متخصص اورولوژی که انتخاب کرده‌اید و گواهی‌ها و اعتبارنامه‌های او تحقیق کنید

درباره متخصص اورولوژی که انتخاب کرده‌اید و گواهی‌ها و اعتبارنامه‌های او تحقیق کنید

دارا بودن تاییدیه بورد (دانشنامه) تخصصی ارولوژی یکی از مهمترین مسائلی است که در هنگام انتخاب یک متخصص ارولوژی لازم است به آن توجه کنید. داشتن این مدرک دال بر آن است که پزشک مورد نظر شما از دانش، مهارت و تجربه لازم در مسائل مرتبط با ارولوژی برخوردار است. این مدرک همچنین تأیید می‌کند که متخصص ارولوژی مورد نظر شما، هیچ سوء سابقه‌ یا اقدام انضباطی نامناسبی در این زمینه  ندارد. شما می‌توانید این اطلاعات را از دانشکده‌های پزشکی ارولوژی، بیمارستان‌های آموزشی و یا وب سایت‌ها پیدا کنید.

درباره میزان تجربه ارولوژیست مورد نظرتان تحقیق کنید

درباره میزان تجربه ارولوژیست مورد نظرتان تحقیق کنید

تجربه یک متخصص ارولوژی در انتخاب او اهمیت زیادی دارد. هرچه یک متخصص ارولوژی بیشتر با یک مشکل خاص مواجه شده باشد یا روش درمانی خاصی را انجام داده باشد، در رفع و درمان آن مشکل و انجام آن روش تبحر بیشتری پیدا کرده ، و نتایجی که شما کسب می‌کنید بهتر خواهد بود. درباره این که متخصص ارولوژی مورد نظر شما چه تعداد بیمار با بیماری شما را درمان کرده است، پرس و جو کنید. اگر می‌دانید که به یک جراحی یا روش درمانی خاصی نیاز دارید، پرس و جو کنید تا بفهمید ارولوژیست مورد نظر شما  چقدر آن جراحی یا روش خاص  را انجام داده و سعی کنید از نوع و میزان عوارضی که بیماران پس از درمان توسط آن پزشک با آن روبرو شده‌اند و نیز عوارض احتمالی که ممکن است برای خود شما پیش بیاید مطلع شوید. ارولوژیست‌های باتجربه به بهترین وجه می‌توانند از عوارض جراحی جلوگیری کرده یا فوراً آن‌ها را تشخیص داده و مدیریت کنند.

دکتر محسن وریانی متخصص اورولوژی(کلیه و مجاری ادراری) با سال­‌ها سابقه فعالیت در زمینه بیماری های ارولوژی آماده ارائه خدمات تشخیص و درمانی به شما هموطنان عزیز می­باشند.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت با شماره 02166571448 تماس حاصل نمایید.

جنسیت متخصص اورولوژی را در نظر بگیرید

این که بیماران با جنسیت ارولوژییست خود احساس راحتی کنند اهمیت زیادی دارد، زیرا بیماران مجبورند درباره مسائل شخصی خود به صورت علنی با ارولوژیستشان صحبت کنند. پزشکان ارولوژیست ممکن است در بیماری‌های دستگاه ادراری خاص مردان یا زنان تخصص بگیرند، به عنوان مثال بزرگ شدن پروستات در مردان و بی‌اختیاری ادرار استرسی در زنان. درباره آخرین آموزش‌ها و تجارب متخصص ارولوژی مورد نظرتان که به طور خاص با بیماری و جنسیت شما مرتبط است پرس و جو کنید.

درباره کیفیت بیمارستانی که اورولوژیست مورد نظرتان در آن کار می‌کند تحقیق کنید

بیمارستانی که پزشک شما در آن کار می‌کند، بیمارستانی است که قرار است شما در آن درمان شوید. به همین دلیل، کیفیت مراقبت‌های درمانی در بیمارستانی که متخصص ارولوژی شما بیماران را در آن معالجه می‌کند را مد نظر بگیرید. کیفیت بیمارستان از این جهت اهمیت دارد که بیمارانی که در بیمارستان‌های با کیفیت‌تر درمان می‌شوند به عوارض کمتری دچار می‌شوند و نرخ بهبودی بالاتری دارند. علاوه بر این ، در صورتی که موقعیت مکانی بیمارستان برایتان مهم است، این مساله را نیز مد نظر داشته باشید. اگر لازم است برای انجام یک آزمایش یا معالجه به بیمارستانی مراجعه کنید، آن مکان در طول درمان باید شما را نسبت به درمانتان تشویق کند، نه اینکه باعث دلزدگی‌تان شود.

سبک ارتباط برقرار کردن ارولوژیست مورد نظر خود را ارزیابی کنید

سبک ارتباط برقرار کردن ارولوژیست مورد نظر خود را ارزیابی کنید

بهترین متخصص ارولوژی را انتخاب کنید که می‌توانید با او راحت صحبت کنید و هر اطلاعاتی که شما به آن نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهد. وقتی برای اولین بار با یک متخصص ارولوژی مواجه می‌شوید، از او یک سؤال بپرسید و توجه کنید که چگونه به سوالتان پاسخ می‌دهد. ببینید آیا از سؤالات شما استقبال می‌کند و آن‌ها را به شیوه‌ای که برای شما قابل فهم باشد پاسخ می‌دهد؟ یک متخصص ارولوژی پیدا کنید که نسبت به اشنایی با شما علاقه نشان داده، ترجیحات شما در روش‌های درمانی را مد نظر قرار داده و به روند تصمیم گیری شما احترام بگذارد.

میزان رضایتمندی بیماران از ارولوژیست را بررسی کنید

خواندن نظرات دیگران در مورد پزشک مورد نظر، بینشی در مورد دانش پزشکی و نیز نحوه و کیفیت طبابت و عملکرد او به شما ارائه می‌کند. در  نظرسنجی‌هایی که درباره میزان رضایتمندی بیماران از پزشکان انجام می‌شوند، به طور معمول درباره تجربه بیماران در مورد جلسات ویزیت، زمان انتظار قبل از ویزیت، محیط مطب و رفتار منشی و کادر مطب پزشکان سوال می‌شود. شما می‌توانید در مورد میزان اعتمادی که بیماران به یک پزشک دارند ، مقدار وقتی که پزشک برای بیماران خود صرف می‌کند ، و نحوه پاسخگویی او به سؤالات بیماران تحقیق کنید.

در مورد فناوری‌های ارتباطی که یک پزشک از آن‌ها استفاده می‌کند تحقیق کنید

البته که پزشکانی که بر روش‌های خوب قدیمی ارتباط با بیماران تاکید دارند و واقعاً نگران وضعیت بیماران خود هستند، محاسن زیادی دارند. اما وقتی صحبت از ارتباط برقرار کردن است ، نباید در گذشته گیر کرد. شما باید بتوانید از طریق ایمیل از پزشکتان وقت ویزیت بگیرید یا از او سوال بپرسید ، و سوابق یا سایر اطلاعات پزشکی خود را دریافت کنید.

خودتان شخصا با پزشک مورد نظرتان ملاقات کنید

هر معاینه یا درمان پزشکی، قطعا مستلزم آن است که نوعی صمیمیت بین بیمار و پزشک ایجاد ‌شود و پزشک خواهی نخواهی، به نحوی وارد حریم خصوصی بیمار می‌شود. این مساله به خصوص در مورد پزشکان متخصص مجاری ادراری صادق است. به همین دلیل است که شما باید پزشکی انتخاب کنید که با او راحت باشید. از ملاقات کردن با پزشکان مختلف نترسید، بهتر است ابتدا با یک پزشک مکالمه حضوری داشته باشید. این مساله این فرصت را برای شما فراهم می‌کند تا شخصا نحوه برخورد و پاسخگویی پزشک به سؤالات خود را ارزیابی کنید. ارزیابی کادر مطب ، از جمله پرستاران و منشی‌های پزشکان نیز مهم است.

5 سؤالی که باید در هنگام انتخاب بهترین متخصص ارولوژی بپرسید


اطلاعات متخصص ارولوژی مد نظر شما چقدر جامع است؟

پس از مراجعه به یک متخصص اورولوژی، مهم است که بدانید که اطلاعت متخصص ارولوژی مد نظر شما برای رفع نیازهای اورولوژیک بیماران چقدر جامع است. این مساله اهمیت زیادی دارد که یک اورولوژیست، مراقبت‌های اورولوژیک جامع و مناسبی را به بیماران خود ارائه دهد.

به عنوان مثال، در بین بیمارانی که از سرطان بهبود پیدا کرده‌اند، اختلال عملکرد نعوظ  شیوع بالایی دارد، بنابراین مراجعه به یک متخصص سرطان پروستات که چندان با اختلال عملکرد نعوظ سر و کار ندارد احتمالاً راه حل جامعی به شما ارائه نخواهد داد. اطلاع از فعالیت‌هایی که متخصص اورولوژیست مد نظر شما انجام می‌دهد، نه تنها باعث می‌شود بتوانید از بهترین مراقبت‌ها برخوردار شوید بلکه به شما این امنیت خاطر را می‌بخشد که سلامتی شما از هر لحاظ در اولویت قرار دارد.

آیا متخصص ارولوژی مد نظر شما از آخرین روش‌ها و فناوری‌های پزشکی برای دستیابی به بهترین نتایج استفاده می‌کند؟

اطلاع از روش‌ها و فناوری‌هایی که متخصص اورولوژی مد نظرتان از آن‌ها استفاده می‌کند، برای شما بسیار مفید است. اگر جراح ارولوژیست مورد نظر شما از جدیدترین نوآوری‌های فن آوری استفاده می‌کند، باید از نتایج اثبات شده کار او مطمئن شوید. شما به یک متخصص ارولوژی نیاز دارید که در استفاده از فناوری‌های نوآورانه و پیش‌رو، تجربه و موفقیت زیادی داشته باشد. بنابراین از این که از پزشکتان درباره موارد زیر سوال کنید ابایی نداشته باشید:

  • نتایج
  • خطرات
  • عوارض محتمل یا غیر منتظره گزینه‌های درمانی که به شما پیشنهاد می‌شود
  • دیگر گزینه‌های درمانی ممکن

دقت کنید که نتایجی که به شما ارائه می‌شوند، نتایج کار جراح ارولوژیست مد نظرتان باشد، نه نتایج کلی موجود در زمینه مورد نظر شما.

آیا متخصص ارولوژی مورد نظر شما مرتبا در پروژه‌های تحقیقاتی و آموزشی شرکت می‌کند؟

متخصص ارولوژی‌ از آخرین پیشرفت‌های فن آوری، ایمنی و از همه مهمتر نتایج اطلاع دارد، که همواره در جریان آخرین و تازه‌ترین دستاوردها و اطلاعات رشته خود قرار داشته باشد. شما باید مطمئن شوید که یادگیری مسائل نوین در ارولوژی برای پزشکتان مهم است ، تا همیشه بتواند بهترین نتایج را ارائه دهند. این یکی از  شروط اساسی است که یک پزشک را به یکی از بهترین‌های حوزه خود تبدیل می‌کند.

آیا متخصص ارولوژی مد نظر شما جایزه یا تقدیرنامه شناخته شده‌ای کسب کرده است؟

این که یک ارولوژیست توسط برترین‌ افراد حوزه خود شناخته و تایید شده باشد، یکی از ویژگی‌هاى مهمى است كه در انتخاب بهترین متخصص ارولوژی باید به دنبال آن باشید. این ویژگی نه تنها گویای آن است که متخصص ارولوژی مد نظر شما در حوزه خود متبحر و توانا است ، بلکه نشاندهنده آن است که کار او تحت ارزیابی جامعه پزشکی نیز قرار گرفته است.

آیا متخصص ارولوژی مورد نظر شما یک رهبر فکری پرطرفدار و فردی صاحب نظر در جامعه پزشکی است؟

اگر می‌بینید مرتبا از یک جراح ارولوژی دعوت می‌شود تا به عنوان یك متخصص در زمینه کاری خود ظاهر شود، مطمئن باشید كه ارولوژیست مورد نظر شما به واسطه تجربه، دانش و مهارت خود در چنین جایگاهی قرار گرفته است.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره و تماس