بیماری های ادراری مردان و زنان

[sbu_post_image]


اختلالات مربوط به دستگاه های ادراری و تناسلی مردان و زنان می توانند تهدیدی برای باروری و سلامت به شمار آیند و ایجاد درد کنند.

در بیشتر موارد، نخستین کار مراجعه به پزشک است؛ ولی درمان های طبیعی قدیم و جدیدی هم برای تسکین درد و جلوگیری از عود بیماری وجود دارند که می توانید با راهنمایی پزشک خود به کار ببندید.

بیماری  های زنان

با مراقبت از بدن و استفاده از درمان های طبیعی، می توانید از اختلالات دردناک پستان ها و دستگاه های تناسلی و ادراری پیشگیری یا آن ها را درمان کنید.

اگر بسیاری از بیماری  های جدی زنان- مثل سرطان پستان یا گردن زهدان و عفونت کلامیدیا که از علل شایع ناباروری زنان است- در مراحل اولیه تشخیص داده شوند، آن ها را می توان با موفقیت درمان کرد، بدون این که اثری بر جای بگذارند.

وقتی بتوانید علائم اخطار بیماری را بشناسید، سریع تر به جستجوی درمان بر می آیید و احتمال بهبودی کامل را بالا ببرید. فراتر از آن، اگر علل احتمالی بیماری های زنان را بشناسید، می توانید برای جلوگیری از ابتلا به آن ها گام های مثبتی بر دارید.

منبع : متخصص اورولوژی تهران

دکتر محسن وریانی

دکتر محسن وریانی متولد سال ۱۳۵۴ از منطقه چهاردانگه شهرستان ساری در استان مازندران است. تحصیلات ابتدایی و دبیرستان را در محل تولد سپری کردند. در سال 1373 با قبولی در رشته پزشکی وارد دانشگاه شهید بهشتی شدند. پس از اخذ مدرک دکترای عمومی و شرکت در امتحان تخصص در سال 1384 موفق به قبولی در رشته تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری دانشگاه علوم پزشکی تهران گردید.

Call Now Buttonمشاوره و تماس
× مشاوره رایگان