instagram
telegram
phone
بزرگ کردن مثانه
5 آگوست 2013
انزال دردناک
5 آگوست 2013

درد آلت

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

post_image

درد آلت

علت درد در آلت

سنگ مثانه ، گزش ، سرطان آلت تناسلی ، هرپس تناسلی ، عفونت در زیر پوست ختنه گاه مردان ختنه نشده (بالینیتbalanitis) ، التهاب غده پروستات (پروستاتیت) ، آسیبهای فیزیکی ، اکنه ، کم خونی داسی شکل ، سفلیس ، اورتریت ناشی از کلامیدیا و یا سوزاک و عارضه های قارچی. دیگر علل عبارتند از:

– واسکولیت (التهاب رگها):

 این عارضه یک نوع التهاب عروق خونی و لنفاوی است. این التهاب میتواند منجر به تشکیل بافت جای زخم(اسکار) شود.

پریاپیسم (priapism) :

این عارضه نعوظ طولانی مدت، ناخواسته و مداوم آلت تناسلی آقایان است که ناشی از تحریک جنسی نیست و معمولا دردناک میباشد. این عارضه نیاز به درمان طبی دارد و در غیر این صورت به آسیب بافتی می انجامد و در نتیجه، فرد در آینده، هنگام برانگیختگی جنسی، نعوظ نخواهد داشت.

– بیماری پیرونی (Peyronie’s disease) :

 اختلال در بافت فیبری آلت میباشد که به علت رشد پلاک‌های لیفی در بخشی از بافت نرم آلت بروز میکند. این عارضه در اکثر آقایان موجب انحنای آلت به سمت بالا می‌شود. کمی انحنای آلت،طبیعی است و بیماری پیرونی مربوط است به هنگامی که این مساله موجب درد و سفتی یا انحنای غیرطبیعی آلت در زمان نعوظ یا تحریک ‌شود.

– سندرم رایتر (Reiter syndrome) :

این سندرم شامل سه مورد بعدی است: آرتریت، کونژنکتیویت (التهاب ملتحمه چشم) و اورتریت (عفونت‌ مجرای‌ ادراری) غیرگونوکوکى .

درمان:

درمان درد آلت تناسلی بستگی به علل شرح داده شده دارد و تا رسیدن به پزشک، کیسه یخ ممکن است کمک به کاهش درد بکند. اگر علت درد آلت تناسلی یک بیماری عفونی مقاربتی باشد، بیمار و شریک مقاربتی او باید همزمان درمان شوند.

طب سنتی

درمان درد  آلت

درمان درد بيضه

اگر در اثر گرمى باشد حرارت زياد و التهاب موجود است .

درمان:

آب تاجريزى ، آب گشنيز، و آب كاهو بمالند، اگر درد شديد باشد مقدارى پوست خشخاش يا مسكن ديگر به آن مايعات اضافه نمايند و اگر حرقت يا حرارت و گرمى زياد باشد مقدارى كافور حل كرده به محل درد بمالند و اشربه و اغذيه خنك ميل نمايند.

اگر در اثر مزاج سرد باشد درد و خدرى موجود است (سستى )

درمان :

پيه مرغ ، روغن كرچك ، و پوست خشخاش و فرفيون را مخلوط كرده بمالند، زنجبيل و دارچين را با گل قند خورند. اگر ورم ساده باشد، اكليل و بابونه ، پودينه و سداب را كوبيده ضماد كنند، اگر زخمى در كار باشد صبر زرد، كندر، خون سياوشان ، آنزورت را سائيده به زخم بپاشند، پس از زايل شدن عفونت و ترشحات از مرهم خشك كننده گدازنده ، داروهاى خشك كننده مثل كاغذ سوخته ، كدوى سوخته ، پوست سرو سوخته خيلى مؤثرند.

قنيل را در روغن كنجد ريخته ضماد كنند، مردار سنگ و روغن بادام بمالند (داروهاى خشك كننده )
اگر به عللى خونريزى پيدا شود تخم كتان را نرم كوبيده به محل خونريزى بپاشند.

خارش شديد بيضه و آلت

درمان :

از روى خلط غالب به درمان بيمار پرداخته و براى از بين رفتن خارش از جوشانده هليله زرد و شاه تره از هر كدام 5 گرم براى سه روز به صورت ماليدنى به كار برند و سماق و آب ليمو و آلوچه و آب غوره به غذاى روزانه اضافه كنند و از غذاهاى گرم و شور بپرهيزند.

نسخه :

تخم كرفس 5 گرم ماميثا 5 گرم نرم كوبيده در سركه حل كرده بمالند داروهاى ضد جرب در اينجا مورد استفاده مى باشد.

نسخه ضد خارش آلت

گل ماميثا 5 گرم
نشادر 5 گرم
صبر زرد 5 گرم
زعفران 5/2 گرم
اشنان برابر همه
انتخاب كرده درهم كوبيده با روغن گل بمالند. اين فرمول براى خارش همه جاهاى بدن بكار مى رود.

نسخه براى شقاق و ترك آلت يا بيضه

حنا، كتيرا، مردار سنگ ، موم ، و روغن گل بمالند.

و آنچه در شقايق مقعد دستور داده شده است در اين مورد نيز استفاده شود.

زخمهاى آلت و بيضه

زخمهاى دستگاه تناسلى زود عفونى شده ناسور مى گردند لذا در بهبودى و تميز نگهداشتن آنها بايستى كوشيد. اگر زخم و قرحه تازه باشد، صبر زرد، مردار سنگ ، اقليماى شسته ، توتيا (كات كبود)، كدوى سوخته ، مس ‍ سوخته ، شادنج و گلنار را درهم كوبيده به محل زخم ضماد نمايند و نيز به آن بپاشند يا بمالند.

تورم لوله داخلى آلت يا وجود زخم يا عامل عفونى

علائم زخمهاى آلت و بيضه:

سوزش شديد در آلت ، احساس ادرار كردن ، احساس گرمى و التهاب ، احساس وجود ادرار، خروج چرك و تحريكات داخلى مجرا به صورت تير كشيدن يا فرو رفتن ميله اى در مجراى ادرار.

درمان زخمهاى آلت و بيضه:

شربت بنفشه ، شيره تخم خرفه ، تخم خيار، تخم خربزه ، تخم كدو، تخم هندوانه را با لعاب اسپرزه داخل كرده صبح ناشتا ميل نمايند.

اسپرزه را خيسانده لعاب آن را با روغن بادام و روغن بنفشه تواءم كرده بر آلت بمالند، در اينجا بطور كلى از داروهاى مدر استفاده مى شود، براى كمك به بهبودى بيمار آب تخم ترشك و آب شويد و آب زيره و شيره تخم كاوشه را بجاى آب مى توان نوشيد، آب بابونه ، مغز ناخنك ، مرزنجوش ، پودينه ، آويشن ، و زنيان را تهيه كرده با آنها آلت را شستشو دهند و داروهاى فوق را مى توان كوبيده و پخته به صورت ضماد استعمال نمايند.

زگيل آلت

بوره سوخته ، خاكستر چوب مو، و يا سياهدانه و سركه و پيه مرغ را تهيه نموده بر زگيل ها ضماد نمايند تا كم كم از بين برود. اگر در اثر قطع آنها خونريزى پيش آمد بر موضع خون ريزى مخلوط زاج و براده آهن يا براده مس بپاشند.

از داروهای ترکیبی مکمل گیاهی موسسه جهت درمان خارش و شقاق و زیگیل و زخمها و ترک آلت و بیضه و همین طور درمان کجی و انحراف آلت استفاده کنید.

 در تمامی مراحل درمان برای تعادل مزاج بهتر است داروهای ترکیبی ( منضج ) و داروهای مکمل گیاهی مؤثر و آزمایش شده جهت درمان قطعی تمام بیماریهای معرفی شده موسسه را دریافت کنید.

منبع :hakimabbas  وbekarat

دکتر محسن وریانی، متخصص ارولوژی
آدرس: تهران، میدان توحید، ابتدای ستارخان، نبش کوثر یکDid you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Buttonبا ما در تماس باشید