درمان بی‌اختیاری ادراری خانمها

  [sbu_post_image]

درمان فوری بی‌اختیاری ادراری در خانمها

بی‌اختیاری ادراری یک بیماری قابل درمان است؛ چنانچه بی‌اختیاری ادراری رها شده، کهنه و مزمن شود درمان آن بسیار مشکل خواهد بود.

بی‌اختیاری ادراری یک بیماری و اختلال قابل درمان است چنانچه بی‌اختیاری ادراری رها شده، کهنه و مزمن شود درمان آن بسیار مشکل خواهد بود در حالی که اگر زود به آن پرداخته شده، علل و عوامل آن شناخته شده و تشخیص مناسب و زودرس داده شود قطعاً درمان آن نیز بسیار سریع اتفاق خواهد افتاد. در این راستا موضوع بی‌اختیاری ادراری که از دغدغه‌های خاطر جامعه پزشکی است

 در مبتلایان به این اختلال، عضلات کف لگن از حفظ و نگهداری ادرار ناتوان هستند؛ لذا مبتلایان مدام در اضطرار هستند و از بیم آنکه مبادا در مکانی دچار مشکل شوند خود را منزوی می‌كنند.

بی اختیاری ادراری با مشکلات دیگری چون کمر درد و اختلالات تنفسی نیز ارتباط دارد

منبع : سیمرغ

دکتر محسن وریانی

دکتر محسن وریانی متولد سال ۱۳۵۴ از منطقه چهاردانگه شهرستان ساری در استان مازندران است. تحصیلات ابتدایی و دبیرستان را در محل تولد سپری کردند. در سال 1373 با قبولی در رشته پزشکی وارد دانشگاه شهید بهشتی شدند. پس از اخذ مدرک دکترای عمومی و شرکت در امتحان تخصص در سال 1384 موفق به قبولی در رشته تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری دانشگاه علوم پزشکی تهران گردید.

Call Now Buttonمشاوره و تماس
× مشاوره رایگان