درمان ناتوانیهای جنسی

 

[sbu_post_image]

بسیاری از مردان جوان و میان سال و مسن از ناتوانی جنسی گله دارند، گرچه طب جدید با تزریق هورمون و تجویز داروهای شیمیایی، این نقیصه را برطرف می نمایند، ولی در گذشته با خوردن غذا و خوراکی های مفید و همچنین با مصرف گیاهان سنتی، این ناتوانی را معالجه می کردند.
هرگاه ضعف و سُستی بر اثر ضربه دیدن کمر و به زمین افتادن و یا حمل بار سنگین باشد، باید با روغن زیتون و روغن سبز و یا روغن حیوانی خالص مخلوط با مومیائی، کمر را خوب ماساژ داده و با پارچه پشمی بست و استراحت نمود. هرگاه این ضعف و سُستی به علت سرماخوردگی باشد نیز می توان از دستور فوق استفاده نمود. اگر سُستی کمر بر اثر رطوبت محل زندگی و یا کار روزانه در داخل آب باشد، باید غذاهای ضد رطوبتی مصرف کنند. مانند: عسل و کره، نارگیل، خرما، کشمش، موز، تخم مرغ و… همچنین می توان دو مثقال دارچین و سورنجان را کوبیده، سپس آن را دم کرد و خورد. از مصرف غذاهایی مانند ماست، گوجه فرنگی، کاهو، خیار و… پرهیز نمایید.

منبع : راسخون

دکتر محسن وریانی

دکتر محسن وریانی متولد سال ۱۳۵۴ از منطقه چهاردانگه شهرستان ساری در استان مازندران است. تحصیلات ابتدایی و دبیرستان را در محل تولد سپری کردند. در سال 1373 با قبولی در رشته پزشکی وارد دانشگاه شهید بهشتی شدند. پس از اخذ مدرک دکترای عمومی و شرکت در امتحان تخصص در سال 1384 موفق به قبولی در رشته تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری دانشگاه علوم پزشکی تهران گردید.

Call Now Buttonمشاوره و تماس
× مشاوره رایگان