علت مشکلات جنسی

 

[sbu_post_image]

اشخاصی که در گذشته در شهوت رانی افراط کرده، به اصطلاح باطری آن ها خالی شده و احتیاج به شارژ دوباره دارند، به دستورات زیر عمل نمایند:

– خوراکی هایی از قبیل عرق بهارنارنج، عرق بیدمشک، مربای شقاقل، کمپوت هویج، انجیر خشک، توت فرنگی، کنگر، سیر و پیاز سفید خام، باقلا پخته، گردو، خرما، پسته خام، نارگیل، بادام زمینی بو داده، شیر، نخود خشک، فلفل با شیر و شکر، عسل، تخم مرغ نیم بند، بذر شبدر، گرد وانیل، اسپند، تخم کلم، گوشت شتر، مرباجات و زعفران را مصرف نمایند. (این مواد برای تقویت آلت تناسلی و نعوظ، رفع کمر درد و ستون فقرات و سُستی اعصاب و ازدیاد شهوت نیز مفید می باشند.)
– 10 گرم شکوفه شبدر قرمز را در یک لیتر آب دم کرده با غذا بخورند.
– از جوشانده هایی مانند: 10 گرم برگ درخت زبان گنجشک، دم کرده دارچین، برگ نارنج و سنبل الطیب اتفاده نمایند.
– تخم مرغ و خرما را با روغن زیتون یا کره خالص سرخ کرده و بخورند.

– صبح ها نصف استکان عسل خالص را با آب نیسان (آب بارانی که از 23 فروردین تا 23 اردیبهشت می بارد.) مخلوط کرده و ناشتا بخورند.
تمام کسانی که دچار سُستی و ضعف و ناتوانی جنسی هستند بایستی از خوردن غذاهایی که طبیعتی سرد و مرطوب دارند اجتناب نمایند. مصرف زیاد نمک طعام، علاوه بر این که از دید چشم می کاهد، شهوت را نیز کم می کند. همچنین کاهو، تخم کاهو، آب جو، شاهدانه، گیاه رازک، آب انار، عرق کاسنی و کافور شهوت مردان را کم می کند.

منبع : راسخون

 

دکتر محسن وریانی

دکتر محسن وریانی متولد سال ۱۳۵۴ از منطقه چهاردانگه شهرستان ساری در استان مازندران است. تحصیلات ابتدایی و دبیرستان را در محل تولد سپری کردند. در سال 1373 با قبولی در رشته پزشکی وارد دانشگاه شهید بهشتی شدند. پس از اخذ مدرک دکترای عمومی و شرکت در امتحان تخصص در سال 1384 موفق به قبولی در رشته تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری دانشگاه علوم پزشکی تهران گردید.

Call Now Buttonمشاوره و تماس
× مشاوره رایگان