instagram
telegram
phone
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

جدیدترین-مدل-ابرو-پهن-و-دخترانه-2015-9.jpgککککککککککک

پیوند ابرو با استفاده از موهای بالای گوش که از لحاظ جنس شباهت زیادی به موهای ابرو دارند، انجام می شود. قبل از کاشت، باید ریزش ابروها متوقف شود تا پیوند صورت بگیرد

کاشت ابرو کار سختی است، زیرا ابرو چند جهت دارد و به اصطلاح، خواب های متفاوتی دارد. خیلی از افراد غیر متخصص که کاشت ابرو انجام داده اند سر از دادگاه ها در آورده اند.

موضوع مهم دیگر رشد زیاد این موهاست. اگرپیوند ابرو موفقیت آمیز باشد، سرعت رشد آنها مثل موهای سر است و باید مرتبا کوتاه شود.

کاشت ابرو با موی طبیعی در کلینیک های تخصصی پوست و مو با بی حسی موضعی ، به صورت سر پایی و بدون درد در جلسه ای تقریبا یک ساعته انجام می شود. در این روش تعدادی از موهای ناحیه پشت گوش سر شما برداشته و به ناحیه ابروی شما منتقل می شود برای این کار ابتدا شما مدل ابروی دلخواه را با مداد ابرو می کشید تا متخصصان مربوطه آن را بررسی کرده و در صورت نیاز تغییراتی در مدل آن – البته با مشورت شما – اعمال کنند در نهایت مدل ابرو دلخواه شما انتخاب و روی همین مدل ، موهای طبیعی خودتان کاشته شود. قصه به همین سادگی هایی که ما تعریف می کنیم هم نیست چون متخصص مربوطه باید از این مقدارموهای برداشته شده از سر شما فقط تعداد خاصی که ضخامتی متناسب با موی ابروی شما دارند را انتخاب کند. به زبان ساده تر باید موهایی هم قطر و ضخامت موهای ابرو ها انتخاب شود چرا که موهای ابرو های زمخت و بد شکلی برای تان می سازند که البته انتخاب این قطر مو تنها به تبحر متخصصان نیاز دارد. به همین دلیل است که از موهای ناحیه بالای گوش که از جهت جنس شباهت زیادی به موهای ابرو دارند برای پیوند استفاده می کنند. به طور کلی کاشتن ابرو کار نسبتا پیچیده و سختی است چرا که ابروها چند جهت دارند و به اصطلاح معروف خواب آن در هر فرد متفاوت است بنابر این ظرافت و دقت در این کار حرف اول را می زند. از جهت دیگر رشد این مو ها مانند موهای سر است پس در صورتی که کاشت آن ها موفقیت آمیز باشد ، سرعت رشد آن ها بالاست و باید مرتبا کوتاه شود. اما این روش کاشت مو  به دلایل درد سرهای نقاشی هر روز ابرو ها با مداد یا تاتوهای دردناک و کم دوام بهتر و منطقی تر است. شما درست بعد از انجام کاشت شاید کمی تورم و کبودی زیر چشم خود مشاهده کنید که آثار آن بعد از چند روز از بین می رود اما برای تاتو هر چند ماه یک بار این درد و تورم را باید تحمل کنید.

چه كساني ميتوانند كاشت ابرو انجام دهند؟

كسانیكه ابروهايی كم پشت دارند برای پرپشت كردن ابروهايشان

  كسانی كه شكل و فرم ابروهايشان زيبا نيست (دائم با مداد ابرو مجبور به تصحيح شكل آن هستند) براي تغيير فرم ابروهايشان میتوانند کاشت ابرو انجام دهند.

  كساني كه اثر سوختگي يا جای بخيه (اسكار) در ابروهايشان دارند برای ترميم جا و درمان ریزش ابرو بهترین گزینه کاشت ابرو است.

مراحل

- ابتدا ابرو را به 3 قسمت تقسیم می کنیم:

1- تاج ابرو

2- بدنه ابرو

3- دم ابرو

- در کاشت تاج ابرو باید موها با زاویه مناسب و رو به بالا خوابانده شود (تا حالت عمودی پیدا نکنند)

- در کاشت بدنه از سمت تاج ابرو به دم ابرو باید زاویه خواباندن موها به تدریج کاسته شود به طوری که موها با زاویه صفر درجه به صورت مماس در پوست کاشته شود.

- حتی باید نوع موهایی که برای کاشت ابرو استفاده می شود قطری مناسب با موهای ابرو داشته باشد (یعنی نباید از موهای ضخیم برای ابرو استفاده کرد)

- قطر منافذ کاشت موها در ابروها باید کوچک تر انتخاب شود چرا که اگر منافذ بزرگ باشد خروجی موهای ابروها حالت ضخیم و غیرطبیعی پیدا می کند.

- باید محل قرار دادن موهایی که کاشته می شود، خیلی نزدیک به هم و بسیار پرتراکم باشد که پوست زیر موهای ابروها دیده نشود.

عوارض

کاشت موی ابرو یک کاشت موی کوچک است. از این رو، عوارض جانبی کمی دارد. تزریق ماده بی هوشی تا اندازه ای دردآور است، زیرا ناحیه دور چشم بسیار حساس است. با این حال، پس از بی هوشی هیچ دردی احساس نمی کنید. با این حال، به سرعت ناپدید می شود و با آرایش پوشانده می شود. ورم دور چشم نیز نسبتا رایج است. ورم به سرعت ، اغلب در عرض یک شب، ناپدید می شود.

پس کاشت ابرو، ناحیه شاید کبودشود، ورم کند یا ملتهب شود، اما عوارض دیگری دارد. ناحیه کاشت دچار خارش می شود که تنها یک یا دو روز طول می کشد، در صورتی که ناحیه ابرو بیش از این زمان خارش داشت، شاید به دلیل عقونت است که باید سریعا درمان شود. خارش را می توان با پماد برطرف کرد. پماد باید در طول روز و شب بر روی ناحیه کاشت مالیده شود تا از خراش تصادفی جلوگیری کند.

محدودیت های کاشت

- موها معمولاً در کلینیک کاشت مو از سر برداشته می شوند بنابراین سرعت رشدشان مانند همان موی سر است بنابراین بلند می شوند و باید هر ۲ هفته یکبار کوتاه شوند و همچنین از نظر جنس و ضخامت و رنگ کاملاً همرنگ موی ابروها نیستند ولی امکان دارد به مرور زمان تا حد زیادی شبیه موهای ابرو گردند، ولی این مطلب همیشه رخ نمی دهد.

- فاصله موهای کاشته شده بیشتر از موهای طبیعی ابرو هستند. البته با تکرار جلسات پیوند می توان این فاصله ها را کمتر کرد. این در مورد کسانی که تاتو دارند و روی تاتو مو کاشت میدهند مشکلی ایجاد نمی کند زیرا تاتو این فاصله ها را مخفی می کند.

- موهای ابروی طبیعی نسبت به پوست حالت خوابیده داشته و زاویه این خواب بسته به موضع ابرو ۱۰ تا۶۰ درجه است. کاشت تاج ابرو مشکل خاصی ندارد زیرا در این منطقه زاویه خروج موها از پوست حداکثر می باشد ولی هرچه به سمت انتهای ابرو می رویم بدلیل کمتر شدن زاویه فوق و خوابیده تر شدن موها، کاشت موها از نظر تکنیکی مشکل تر میشود. بطوریکه در دم ابرو به سختی می توان موها را عیناً با خواب طبیعی ابرو کاشت. راه جلوگیری از بروز این مشکل مصرف بند فشاری بمدت ۲ هفته بعد از عمل می باشد، همچنین چرب کردن موهای ابرو باعث خوابیده تر شدن ابروی کاشته شده می شود.

- بدلیل جابجائی موها از پوست سر به ناحیه ابرو و دسترسی که به پیاز موها دارد معمولاً موهای کاشته شده ۲ ـ ۴ هفته پس از کاشت دچار ریزش شده لذا فرد بایستی حداقل ۳ تا ۶ ماه صبر کند تا موها مجدداً رشد کنند.

هزینه کاشت ابرو

قیمت کاشت ابرو برای افراد مختلف متفاوت است و بستگی به عوامل متعددی دارد، از جمله تعداد گرافت‌های مورد نیاز، وسعت منطقه کاشت مو و ضخامت مورد نظر ابرو.

از سری مطالب پزشکی عمومی و غیر تخصصی سایت (اطلاعات  عمومی و غیر تخصصی پزشکی برای افزایش دانش سلامت  و اطلاعات عمومی پزشکی بازدیدکنندگان)

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.