التهاب بیضه

بزرگ کردن آلت تناسلی (برای مشاهده فیلم کلیک کنید)

افزایش میل جنسی(برای مشاهده فیلم کلیک کنید)

[sbu_post_image]

اورکیت(orchitis)

اورکیت عبارت است از التهاب بیضه ها در اثر عوامل چرک زا،ویروس ،اسپیروکت،انگل یا فاکتورهای شیمیایی و یا علل ناشناخته .بیماری اوریون نیز یکی از علل اورکیت است.تمام پسرانی که تا بعد از سن بلوغ دچار اوریون نشده باشند باید واکسن اوریون را دریافت کنند.وقتی که مردان بعد از سن بلوغ با عامل اوریون تماس پیدا می کنند، از هر 5 نفر آنها ،یکی در مدت 7-4 روز بعد از تورم گردن و فک دچار اورکیت می شود.در اثر این عامل بیضه ممکن است متورم شود. در گذشته این پدیده منجربه عقیمی و ناتوانی جنسی می شد. امروزه اگر مردی هرگز به اوریون مبتلا نشده باشد و به طور ناگهانی با آن مواجه شود ،بلافاصله گاماگلوبین دریافت می کند ،در نتیجه بیماری به شکلی بسیار خفیف فرد را گرفتاری کند و عوارض آن از بین می رود یا به حداقل می رسد.

درمان اورکیت

اگر علت اورکیت ،باکتری ،ویروس یا قارچ باشد ، درمان در جهت حذف ارگانیسم عفونی خواهد بود.استراحت،بالا نگهداشتن اسکرتوم(کیسه بیضه)،استفاده از کیسه یخ برای کاهش ورم اسکرتوم،تجویز آنتی بیوتیک،مسکن و داروهای ضد التهابی توصیه می شود.

منبع : forum

بزرگ کردن آلت تناسلی (برای مشاهده فیلم کلیک کنید)

افزایش میل جنسی(برای مشاهده فیلم کلیک کنید)

دکتر محسن وریانی

دکتر محسن وریانی متولد سال ۱۳۵۴ از منطقه چهاردانگه شهرستان ساری در استان مازندران است. تحصیلات ابتدایی و دبیرستان را در محل تولد سپری کردند. در سال 1373 با قبولی در رشته پزشکی وارد دانشگاه شهید بهشتی شدند. پس از اخذ مدرک دکترای عمومی و شرکت در امتحان تخصص در سال 1384 موفق به قبولی در رشته تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری دانشگاه علوم پزشکی تهران گردید.

Call Now Buttonمشاوره و تماس
× مشاوره رایگان