توانبخشی جنسی

[sbu_post_image]

علت  توانبخشی جنسی

( الف ) مرد مبتلا به « کندی انزال » باید از راه هایی که تجربه نشان داده ، خود را حتما درمان کند وگرنه ادامۀ این ناتوانی جنسی باعث بیماری عصبی و مغزی شده و مرد را از سلامت جسمانی و روانی دور می کند و همسرش را به بیزاری و سردی کامل می کشاند . روشن است که زندگی زناشوئی در چنین وضعی تلخ خواهد بود و روزها و شب های مرد و همسرش را سیاه و ناگوار میکند .

 ( ب ) اگر مرد از راه هایی که نشان می دهیم به سلامت جنسی دست نیافت ، باید حتما پیش پزشک متخصص برود زیرا ناتوانی جنسی او « کهنه » ( = مرض ) شده و تنها باید از راه های پزشکی آنرا درمان کرد . نیز اگر « کندی انزال » مدتی دراز ( بیش از یک سال ) در مرد باقی بماند و درمان نشود ، بدون شک روی اعصاب قلب مرد فشار آورده و در آینده خدای ناکرده او را دچار بیماری قلب یا بدتر از آن « سکته » خواهد کرد . پس لازم است که مردی که به « کندی انزال کهنه » دچار شده هر چه زودتر خود را به پزشک متخصص نشان دهد تا درمان شود . هرگونه سهل انگاری و بی تفاوتی در این باره ، باعث فرجام تلخ و پشیمانی و تلخ و سیاه شدن زندگی زناشوئی شخص مبتلا خواهد شد . می دانیم که زن یک انسان است و حقوقی در زندگی زناشوئی دارد که باید از سوی مرد رعایت شود . یکی از این حقوق ، برخوردار شدن متعادل او از لذت های جنسی است . مرد اگر تنها به فکر خود باشد و به فکر خوشنودی همسرش نباشد ، در واقع به « انسانیت » زنش بی توجهی و بهتر بگوییم اهانت کرده است و « حقوق انسانی » همسرش را زیر پا نهاده و در واقع به او ستم و ظلم کرده است و مقصر و گناه کار است . پس بر مردی که دچار « کندی انزال » شده است واجب است که با درمان ناتوانی و نارسایی جنسی خود ، به آن سلامتی لازم جنسی دست یابد که بتواند همسرش را خشنود سازد و او را راضی نگهدارد تا زندگی برای آن زن شیرین شود و با اشتیاق و دلخوشی به وظایف زناشویی اش برسد . زنی که از نظر « حقوق جنسی » راضی نباشد ، بی شک با دلخوشی و اشتیاق زندگی نخواهد کرد و این زن اگر دارای فرزند باشد ، خلق و خوی تلخ و سرد او بیگمان بر روی روان فرزندش اثر منفی خواهد گذاشت و آن فرزند در آینده فردی تلخ و سرد ومنفی باف بار خواهد آمد . پس لازمۀ داشتن فرزند یا فرزندان سالم و شاد و سرزنده ، مهیا کردن یک زندگی زناشویی شیرین و رضایت بخش است و این شیرینی و رضایت فراهم نمی شود مگر از طریق خشنود بودن زن از رفتار و کردار مردش ، یکی از این رفتارها « رفتار جنسی » است و مرد باید در این باره حتما همسرش را خشنود سازد و در مجامعت ها رضایت جنسی او را فراهم آورد .

منبع : rabete110movafagh

دکتر محسن وریانی

دکتر محسن وریانی متولد سال ۱۳۵۴ از منطقه چهاردانگه شهرستان ساری در استان مازندران است. تحصیلات ابتدایی و دبیرستان را در محل تولد سپری کردند. در سال 1373 با قبولی در رشته پزشکی وارد دانشگاه شهید بهشتی شدند. پس از اخذ مدرک دکترای عمومی و شرکت در امتحان تخصص در سال 1384 موفق به قبولی در رشته تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری دانشگاه علوم پزشکی تهران گردید.

Call Now Buttonمشاوره و تماس
× مشاوره رایگان