instagram
telegram
phone
درمان پیچ خوردگی بیضه
28 آگوست 2013
پیچ‌خوردگی‌ بیضه‌
29 آگوست 2013

خون در مایع منی و درمان آن

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

اندازه آلت و رابطه جنسی(برای مشاهده فیلم کلیک کنید)

 

 

 

شاید کمتر چیزی مانند دیدن «خون در مایع منی» برای یک مرد نگران‌کننده باشد؛ عارضه‌ای که پزشکان به آن می‌گویند: هماتوسپرمی یا هموسپرمی. این عارضه، ترس از سرطان یا بیماری‌های مقاربتی را در فرد مبتلا برمی‌انگیزد.

اگرچه هماتوسپرمی ممکن است نشانه سرطان پروستات یا بیماری‌های دیگری در مجاری ادراری باشد، ولی معمولا این‌گونه نیست؛ در بسیاری از موارد، هیچ علت ظاهری برای وقوع آن وجود ندارد و تعجب‌آورتر اینکه ممکن است هماتواسپرمی صرفا به یک بار واحد محدود شود یا در طول چند هفته یا چند ماه، چند بار تکرار شود و سپس به طور کامل ناپدید شود.

درمان خون موجود در مایع منی (هماتوسپرمی)

  • آسپیرین نخورید. هیچ داروی رقیق کنندهٔ خون نخورید، مگر با تجویز پزشک. آسپیرین هم باعث خونریزی بیشتر می شود. اگر نمی دانید چه داروهائی از انعقاد خون جلوگیری می کنند، از پزشک یا داروساز سوال کنید.
  • از انجام نزدیکی نترسید. این خونریزی برای هیچ یک از طرفین گرفتاری ایجاد نمی کند.
  • نزد پزشک بروید. اگر منی بعد از سه هفته هنوز خونی باشد، یا اگر بعد از انزال یا دفع ادرار احساس درد می کنید، یا اگر بیش از ۵۰ سال دارید، به پزشک مراجعه کنید.احتمالاً دچار یک عفونت خفیف یا التهاب پروستات شده اید. درمان عفونت با تجویز آنتی بیوتیک مناسب توسط پزشک صورت می گیرد. آنتی بیوتیک تجویز شده را تا آخر بخورید.
  • آزمایش دهید. اگر پزشک نیاز به آزمایش را تشخیص دهد، پروستات و مثانه را معاینه می کند و دستور انجام آزمایش مثانه بینی می دهد تا مطمئن شود که پولیپ یا توموری در آن نیست.

 

 

منبع : ایران پزشک و دکتر وریانی

اندازه آلت و رابطه جنسی(برای مشاهده فیلم کلیک کنید)

دکتر محسن وریانی، متخصص ارولوژی
آدرس: تهران، میدان توحید، ابتدای ستارخان، نبش کوثر یکDid you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Buttonبا ما در تماس باشید