instagram
telegram
phone
كاهش جريان ادرار
كاهش جريان ادرار
27 جولای 2013
رژیم غذایی در درمان و پیشگیری از تشکیل سنگ
رژیم غذایی و سنگ کلیه
27 جولای 2013

درد آلت تناسلی

درد در آلت تناسلی آقایان

درد در آلت تناسلی آقایان

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

درد در آلت تناسلی آقایان

درد آلت تناسلی

درد در آلت آقایان میتواند به دلایل ذیل باشد :

سنگ مثانه ، گزش ، سرطان آلت تناسلی ، هرپس تناسلی ، عفونت در زیر پوست ختنه گاه مردان ختنه نشده (بالینیتbalanitis) ، التهاب غده پروستات (پروستاتیت) ، آسیبهای فیزیکی ، اکنه ، کم خونی داسی شکل ، سیفلیس ، اورتریت ناشی از کلامیدیا و یا سوزاک و عارضه های قارچی. دیگر

علت درد  آلت تناسلی

– واسکولیت (التهاب رگها):

این عارضه یک نوع التهاب عروق خونی و لنفاوی است. این التهاب میتواند منجر به تشکیل بافت جای زخم(اسکار) شود.

– پریاپیسم (priapism) :

پریاپیسم نعوظ طولانی مدت، ناخواسته و مداوم آلت تناسلی آقایان است که ناشی از تحریک جنسی نیست و معمولا دردناک میباشد. این عارضه نیاز به درمان طبی دارد و در غیر این صورت به آسیب بافتی می انجامد و در نتیجه، فرد در آینده، هنگام برانگیختگی جنسی، نعوظ نخواهد داشت.

– بیماری پیرونی (Peyronie’s disease) :

بیماری پیرونیاختلال در بافت فیبری آلت میباشد که به علت رشد پلاک‌های لیفی در بخشی از بافت نرم آلت بروز میکند. این عارضه در اکثر آقایان موجب انحنای آلت به سمت بالا می‌شود. کمی انحنای آلت،طبیعی است و بیماری پیرونی مربوط است به هنگامی که این مساله موجب درد و سفتی یا انحنای غیرطبیعی آلت در زمان نعوظ یا تحریک ‌شود. بیشتر مردها دارای یک آلت تناسلی خم شده به یک طرف می باشند. معمولا این هیچگونه مشکلی را ایجاد نمی کند، اما در بعضی از موارد این مسئله می تواند هم خوابی را دچار مشکل کند. اگر شما چنین مشکلی دارید، شما باید با مراکز درمانی برای دریافت کمک تماس حاصل کنید. بدون در نظر گرفتن دلیل، معالجه یک آلت تناسلی کج می تواند بتوسط یک جراحی کوچک رفع شود.

– سندرم رایتر (Reiter syndrome) :

 این سندرم شامل سه مورد بعدی است: آرتريت، کونژنکتيويت (التهاب ملتحمه چشم) و اورتريت (عفونت‌ مجرای‌ ادراری) غيرگونوکوکى .

تنگی پوست روی نوک اندام تناسلی

مردانی که دارای پوست روی نوک اندام تناسلی هستند، ممکن است دچار تنگی پوست روی نوک اندام تناسلی باشند. این هنگامی است که نتوان آن پوست را بر روی نوک اندام تناسلی کشید. این مردان دچار این دشواری هستند که آنان در هنگام تماس جنسی دچار درد می شوند. به سادگی و با یک عمل جراحی و یا به کمک یک پماد کورتیزون که با نسخه پزشک تهیه می شود، می توان این مشکل را از بین برد.

کوتاه بودن لِگام یا مَهار

در قسمت زیرین نوک اندام تناسلی مرد یک لِگام یا مَهار وجود دارد که بسیار حساس است. اگر شما در آنجا درد داشته باشید و یا در هنگام تماس جنسی در آن قسمت دچار درد و خونریزی شوید، ممکن است به علت کوتاه بودن لِگام باشد. با یک عمل جراحی ساده می توان لِگام را طولانی تر کرد و به این ترتیب از درد و خونریزی از ناحیه لِگام در هنگام تماس جنسی رها خواهید شد.

شکستن آلت تناسلی

در آلت تناسلی شما هیچ استخوانی وجود ندارد. به همین دلیل این به نظر مضحک می رسد که بتوان آلت تناسلی را شکست. دلیل اینکه گفته می شود که آلت تناسلی شکسته شده به احتمال زیاد شنیدن صدایی می باشد که در زمان تا شدن آلت تناسلی شنیده می شود. این صدا، صدای شکستن استخوان را یادآوری می کند. به همین دلیل انسان یک درد شدید در رابطه با خونریزی های داخلی که در آلت تناسلی ایجاد می شود را احساس می کند. شکستن آلت تناسلی غیر عادی می باشد، اگر شما دچار آن شدید، شما باید به سرعت به مراکز درمانی برای رسیدگی مراجعه کنید.

درمان درد آلت تناسلی 

درمان درد آلت تناسلی بستگی به علل شرح داده شده دارد و تا رسیدن به پزشک، کیسه یخ ممکن است کمک به کاهش درد بکند. اگر علت درد آلت تناسلی یک بیماری عفونی مقاربتی باشد، بیمار و شریک مقاربتی او باید همزمان درمان شوند

منبع : serdar و jarvamansmottagning

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Buttonمشاوره و تماس