هماتوسل

بزرگ کردن آلت تناسلی (برای مشاهده فیلم کلیک کنید)

روش های افزایش میل جنسی(برای مشاهده فیلم کلیک کنید)

[sbu_post_image]

هماتوسل

بیضه ها به علت در معرض بودن گاهی صدمه میبینند و آن چنان درد شدیدی ایجاد میکنند که باعث میشود شما به خود بپیچید. لگد خوردن به ناحیه کشاله ران در حین ورزش احتمالا شایعترین علت صدمه به بیضه است. هماتوسل تجمع خون در داخل اسکروتوم (کیسه بیضه) است. این عارضه گاه به دنبال ترومای فیزیکی ، عفونت بیضه یا سرطان بیضه ایجاد می‌شود وگاه با علت نامشخص. خون معمولا در غشای مهبلی (Tunica vaginalis) اطراف بیضه تجمع می‌یابد.

درمان هماتوسل 

تشخیص هماتوسل

معمولا برای هماتوسل درمانی لازم نیست .با این حال اگر درد ادامه یافت و تورم بیضه بروز کرد فورا به پزشک مراجعه کنید. تخلیه لخته های خون (هماتوم)ممکن است تنها راه نجات بیضه باشد. در برخی موارد یک تجمع بدون درد خون بتدریج در داخل کیسه بیضه ایجاد میشود. این عارضه را هماتوسل گویند. که شبیه هیدروسل است. با این تفاوت که نور چراغ قوه از درون هماتوسل عبور نمیکند. اگر هماتوسل خود به خود از بین نرود ممکن است برای جلوگیری از عقیم شدن آن را از طریق جراحی خارج کرد. هماتوسل شبیه هیدروسل است. با این تفاوت که نور چراغ قوه از درون هماتوسل عبور نمیکند و درد بیشتری دارد. اگر هماتوسل خود به خود از بین نرود ممکن است برای جلوگیری از عقیم شدن آن را از طریق جراحی خارج کرد.

منابع : pezeshkekhanevade وwikipedia

بزرگ کردن آلت تناسلی (برای مشاهده فیلم کلیک کنید)

روش های افزایش میل جنسی(برای مشاهده فیلم کلیک کنید)

دکتر محسن وریانی

دکتر محسن وریانی متولد سال ۱۳۵۴ از منطقه چهاردانگه شهرستان ساری در استان مازندران است. تحصیلات ابتدایی و دبیرستان را در محل تولد سپری کردند. در سال 1373 با قبولی در رشته پزشکی وارد دانشگاه شهید بهشتی شدند. پس از اخذ مدرک دکترای عمومی و شرکت در امتحان تخصص در سال 1384 موفق به قبولی در رشته تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری دانشگاه علوم پزشکی تهران گردید.

Call Now Buttonمشاوره و تماس
× مشاوره رایگان