instagram
telegram
phone
اورژانس اورولوژی
2 جولای 2013
تعریف اپيديديميت
2 جولای 2013

بیماری پریاپیسم

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

طول آلت و حاملگی(برای مشاهده فیلم کلیک کنید)

post_image

اورژانس‌های اورولوژی مردان

اورژانس تعریف مشخصی دارد؛ یعنی عارضه‌ای كه باید در كوتاه‌ترین زمان ممكن به آن رسیدگی شود. این زمان،زمان طلایی یا GOLDEN TIME دارد و اگر بعد از زمان طلایی مراجعه شود، متأسفانه هیچ كاری برای آن نمی‌توان انجام داد. اما متأسفانه اكثریت مردم از موارد اورژانسی خبر ندارند و نمی‌دانند چه بیماری‌هایی اورژانسی است. پس بیماریهای اورژانسی کاملا وابسته به زمان است.

پریاپیسم

ماندن آلت در حالت نغوظ یک بیماری اورژانسی است كه بسیار مهم است و اگر در زمان طلایی مراجعه نشود ممكن است منجر به ناتوانی جنسی دائمی فرد بشود به‌نحوی كه مرد قدرت زناشویی خود را برای همیشه از دست بدهد،نام این بیماری «پریاپیسم» است.اگر بعد از گذشت 1 ساعت از تماس جنسی آلت تناسلی مرد به حالت طبیعی باز نگردد شروع زنگ خطر است. اگر چنین شد بیمار تنها 6 ساعت فرصت دارد تا برای درمان به پزشک اورولوژی مراجعه کند.
اگر بعد از این مدت وضعیت به حالت طبیعی برنگردد منجر به ناتوانی جنسی تا آخر عمر می‌شود و هیچ درمانی نیز نخواهد داشت. متأسفانه كمتر از یك درصد مردان از این مسئله مهم اطلاع دارند؛ به همین علت این بیماران معمولاً خیلی دیر به پزشك مراجعه می‌كنند كه دیگر کار از کار گذشته است و كاری نمی‌توان انجام داد.علت آن شرم و حیای بی مورد و عدم اطلاع از عواقب بی توجهی به این بیماری است .فراموش نکنید این مشکل  فقط توسط یكمتخصص اورولوژی حل میشود.

علت پریاپیسم

علت پریاپیسم ممكن است مصرف داروهای اعصاب و روان و یا بعضی بیماری‌های خونی باشد. افرادی كه مبتلا به بیماری گلبول‌های قرمز هستند،مستعد پریاپیسم هستند. اما گاهی هم بدون هیچ علتی به‌صورت خودبه‌خودی اتفاق می‌افتد.مصرف كم یا زیاد مایعات هم ممكن است این حالت را بصورت موقت ایجاد كند.

طول آلت و حاملگی(برای مشاهده فیلم کلیک کنید)

دکتر محسن وریانی، متخصص ارولوژی
آدرس: تهران، میدان توحید، ابتدای ستارخان، نبش کوثر یکDid you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Buttonبا ما در تماس باشید