درمان ناتواني جنسي تنها در 15 دقيقه

درمان ناتواني جنسي تنها در 15 دقيقه
درمان ناتواني جنسي تنها در 15 دقيقه
درمان ناتواني جنسي تنها در 15 دقيقه

 

درمان ناتواني جنسي تنها در 15 دقيقه

شرکت داروسازي ويووس نتايج کارآزمايي‌هاي باليني جديد خود روي داروي درمان‌کننده ناتوانی جنسي و مشکلات نعوظ را منتشر کرد. اين دارو که اوانافيل (Avanafil) ناميده شده است در کارآزمايي‌هايي با عنوان REVIVE 301 -TA مورد بررسي قرار گرفته‌اند. اين کارآزمايي‌ها نشان مي‌دهند مرداني که 15 دقيقه پس از مصرف دوزهاي 50، 100 و 200 ميلي‌گرمي از اوانافيل (Avanafil)اقدام به برقراري رابطه جنسي کرده‌اند، به ترتيب در 67 درصد، 69 درصد و 72 درصد موارد موفق به تکميل رضايت‌بخش رابطه جنسي شده‌اند. اين ارقام در مقايسه با رقم 29 درصد در مورد مصرف دارونما رقم بسيار اميدوارکننده‌اي محسوب مي‌شود و از نظر آماري نيز معني‌دار بوده است.

با توجه به اينکه در مطالعه جديدي، بيش از 75 درصد از مردان مبتلا به ناتوانی جنسي مهم‌ترين انتظار خود از يک دارو را سريع بودن زمان اثر آن اعلام کرده‌اند به نظر مي‌رسد اوانافيل (Avanafil)با توجه به تنها 15 دقيقه زمان اثر مورد استقبال قابل‌توجه بيماران قرار گيرد و در آينده بازار را متحول سازد. اوانافيل نيز مثل ديگر داروهاي معروف درمان ناتوانی جنسي مردان، يک مهارکننده آنزيم فسفودي‌استراز است. اوانافيل (Avanafil)در کارآزمايي‌هاي باليني نشان داده است در صورت مصرف با دوز 200 ميلي‌گرم در حدود 80 درصد از موارد مي‌تواند نعوظي که براي انجام رابطه جنسي کافي باشد را ايجاد کند.

از ديگر يافته‌هاي قابل توجه اين کارآزمايي‌ باليني مي‌توان به موارد زير اشاره کرد: اثربخشي اوانافيل (Avanafil)به سرعت شروع شده و در بيماران تا حدود 6 ساعت باقي مي‌ماند. اوانافيل به خوبي و بدون وقوع عوارض جانبي قابل‌توجه از سوي تمام 646 بيمار شرکت‌کننده در اين کارآزمايي باليني تحمل شده است و بيماران از تاثير آن رضايت کامل داشته‌اند.

سردرد، گرگرفتگي و احتقان بيني که به عنوان عوارض جانبي شايع در مصرف ديگر انواع داروهاي مهارکننده آنزيم فسفودي استراز به کرات گزارش شده‌اند در اين کارآزمايي‌ باليني شيوع بسيار اندکي داشته است. براي مصرف اوانافيل (Avanafil)بيماران نياز به هيچ‌گونه محدوديتي در مصرف موادغذايي يا الکل ندارند. به دنبال نتايج رضايت‌بخش از کارآزمايي‌هاي باليني فاز دوم، اوانافيل (Avanafil)وارد مرحله سوم از کارآزمايي‌هاي باليني خود شده است و در اين مرحله روي 1300 بيمار مورد آزمايش قرار خواهد گرفت. اوانافيل به عنوان يک داروي به شدت انتخابي، روي نوع 5 از آنزيم فسفودي استراز اثر اختصاصي خود را اعمال مي‌کند.

درمان ناتواني جنسي و زهرعنكبوت

در حال حاضر سه گونه عنكبوت از جمله عنكبوت بيوه سياه ماده (female black widow spider) كه شهره است پس از جفت‌گيري شوهر خود را مي‌كشد، توجه دانشمندان را به خود جلب كرده است.
پزشكان اورولوژي، در حال بررسي تاثير زهرعنكبوت بر ناتواني جنسي افراد هستند.

به گزارش ايسنا از خوزستان، انگيزه اين پزشكان در انجام اين بررسي، دريافت گزارش‌هاي مكرر از تاثيرات متفاوت نيش عنكبوت در افراد بوده است.

در حال حاضر سه گونه عنكبوت از جمله عنكبوت بيوه سياه ماده (female black widow spider) كه شهره است پس از جفت‌گيري شوهر خود را مي‌كشد، توجه دانشمندان را به خود جلب كرده است.

در اين زمينه قبلا هيچ گونه پژوهشي صورت نگرفته است.

منبع : clinicalmedicine و niksalehi

بزرگ کردن آلت تناسلی (برای مشاهده فیلم کلیک کنید)

بزرگ کردن طول آلت(برای مشاهده فیلم کلیک کنید)

دکتر محسن وریانی

دکتر محسن وریانی متولد سال ۱۳۵۴ از منطقه چهاردانگه شهرستان ساری در استان مازندران است. تحصیلات ابتدایی و دبیرستان را در محل تولد سپری کردند. در سال 1373 با قبولی در رشته پزشکی وارد دانشگاه شهید بهشتی شدند. پس از اخذ مدرک دکترای عمومی و شرکت در امتحان تخصص در سال 1384 موفق به قبولی در رشته تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری دانشگاه علوم پزشکی تهران گردید.

Call Now Buttonمشاوره و تماس
× مشاوره رایگان