سرطان ناحیه تناسلی

سرطان ناحيه تناسلي

بزرگ کردن آلت تناسلی (برای مشاهده فیلم کلیک کنید)

ژل بزرگ کننده طول آلت(برای مشاهده فیلم کلیک کنید)

سرطان ناحیه تناسلی

 سومین سرطان ناحیه تناسلی سرطان بیضه است.
سرطان بیضه
شیوع زیادی ندارد و به ندرت دیده می‌شود و در مرتبه بعد از سرطان پروستات قرار دارد. راه تشخیصی سرطان بیضه  بسیار ساده است.اگر بیضه ها توسط  خود شخص معاینه شود میتوان در مراحل اولیه سرطان بیضه متوجه آن شد در مراحل اولیه درمان بسیار سریع، عوارض کم و هزینه درمان نیز تفاوت قابل ملاحضه ای دارد. بهتر است معاینه بعد از گرفتن دوش آب گرم که کیسه بیضه آویزانتر است صورت بگیرد.بعد از معاینه اگر متوجه تورم یا ناهمگونی خاصی شدید به پزشک اورولوژی مراجعه کنید.
سرطان بیضه گاهی به‌صورت جمع شدن آب دور بیضه دیده می‌شود اما هیدروسل الزاماً نشانه سرطان بیضه نیست و ممكن است یك التهاب ساده باشد ولی حتماً باید به پزشك اورولوژیست مراجعه شود.بعلت متاستاز سرطان بیضه بسیار خطرناك و تهاجمی است و بلافاصله به داخل شكم رخنه میکند،و ممکن است مثانه غدد لنفاوی و … را درگیر کند در آن صورت باید جراحی‌های خیلی سنگینی برای درمان آن انجام داد.درمان سرطان بیضه در مرحله اول جراحی اگر پیشرفته بود شیمی درمانی و رادیو تراپی نیز استفاده میشود.

بزرگ کردن آلت تناسلی (برای مشاهده فیلم کلیک کنید)

ژل بزرگ کننده طول آلت(برای مشاهده فیلم کلیک کنید)

دکتر محسن وریانی

دکتر محسن وریانی متولد سال ۱۳۵۴ از منطقه چهاردانگه شهرستان ساری در استان مازندران است. تحصیلات ابتدایی و دبیرستان را در محل تولد سپری کردند. در سال 1373 با قبولی در رشته پزشکی وارد دانشگاه شهید بهشتی شدند. پس از اخذ مدرک دکترای عمومی و شرکت در امتحان تخصص در سال 1384 موفق به قبولی در رشته تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری دانشگاه علوم پزشکی تهران گردید.

Call Now Buttonمشاوره و تماس
× مشاوره رایگان